خیر. محصولات نیوشا فقط از طریق نمایندگان به فروش می رسند.

محصولات نیوشا فقط از طریق نمایندگان به فروش می رسند. از طریق صفحه تماس با ما یا شماره تلفن و واتساپ و تلگرام 09032141232 اقدام فرمایید.

می توانید فرم تماس با ما را از مشخصات بدنی و وضعیت کلی خودتان تکمیل نمایید و ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود. « کلیه ی محصولات ما در تمام شهرها به قیمت مصرف کننده یعنی همان قیمت درج شده روی کالا به فروش می رسد .

«« نیوشانیک دارای سیستم حمل و نقل سراسری(ندکس) است. پس شما در هر کجای ایران می توانید محصولات ما را دریافت کنید.

««« امکان تسویه حساب، هنگام تحویل سفارش درب منزل هم وجود دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی و اطلاعات بیشتر، می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.شماره همراه  09032141232 

از طریق فرم تماس با ما کلیک کنید و اطلاعات و درخواست و شماره تماس و ایمیل خودتان را ارسال بفرمایید.

بله. سفارش خود را با انتخاب روش حمل پرداخت در محل ثبت سفارش کنید. پس از ثبت فاکتور در فروشگاه نیوشا، در صورت نیاز با شما تماس می گیریم. در غیر اینصورت سفارش شما سریع بسته بندی و ارسال خواهد شد.

تمام محصولات شرکت، دارای گواهی بهداشت هستند و اطلاعات مربوط به آن روی تمام محصولات درج شده است.

مطالعات علمی نشان داده اند که مصرف بیش از اندازه ی نوشیدنی های گیاهی (مثل هر ماده ی دیگر) نه فقط نتیجه ی مثبتی به دست نمی دهد بلکه سبب بروز آثار منفی در بدن می شود. محققان، مصرف روزانه ی ۳ تا ۵ فنجان نوشیدنی های گیاهی را توصیه می کنند.

از آنجایی که چای می تواند جذب آهن در بدن را کاهش دهد، بهتر است بین نوشیدن چای و صرف غذا حدود نیم ساعت فاصله باشد.

درجه حرارت ۳۰ درجه و بالاتر برای نگهداری چای مناسب نیست. زمانی که چای در درجه حرارت کم و دور از اکسیژن و نور قرار بگیرد به آسانی فاسد و کهنه نمی شود. به منظور حفظ خواص چای بهتر است این محصول را در درجه حرارت کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری کنید.

پیشنهاد می کنیم برای هر چای کیسه ای ۱۷۰ میلی لیتر آب استفاده شود.

به دلیل جلوگیری از فرار رایحه و عطر چای و دمنوش و حفظ حرارت آن بهتر است که چای یا دمنوش در ظرف دردار دم بکشد.

مانی که چای سبز خالص در درجه حرارت بسیار بالا و به مدت طولانی دم می کشد تلخ می شود. درجه حرارت آب باید بین ۷۵ تا ۸۵ درجه سانتیگراد و مدت زمان دم کشیدن بین ۳ تا ۵ دقیقه باشد.

بسته به شرایط فیزیکی و سلامتی تان می توانید زیر نظر پزشک خود، محصولات را به همراه کمی عسل طبیعی یا شکلات تلخ میل کنید. تحقیقات نشان داده اند که افزودن عسل به برخی از نوشیدنی های گیاهی سبب افزایش اثر آنتی اکسیدانی آنها می شود. همچنین می توانید با مشورت با متخصص تغذیه، چند نوع محصول را با هم مخلوط کنید تا هم به طعم و مزه ی جدیدی دست یابید و هم از خواص همه ی آنها بهره مند شوید.

خیر. محصولات نیوشا مخلوطی از چای ها، گیاهان و ادویه های طبیعی سنتی ایران هستند و در رده ی نوشیدنی های سلامت طبقه بندی می شوند.

چنانچه دارو مصرف می کنید یا در حال شیمی درمانی هستید حتماً پیش از مصرف نوشیدنی های گیاهی با پزشک خود مشورت کنید.

بهتر است زنان باردار و شیرده پیش از مصرف هر نوع چای و دمنوشی با پزشک خود مشورت کنند. ما مصرف هیچگونه دمنوشی را در زمان بارداری توصیه نمیکنیم. همچنین در زمان شیر دهی هیچگونه چای سبزی را به مشاوره شوندگان پیشنهاد نمی کنیم. کاتالوگ محصولات شرکت حاوی بخشی به نام عوارض جانبی احتمالی است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی عوارض جانبی چای یا دمنوش ها به کاتالوگ آنها مراجعه کنید.

آن گونه که تحقیقات نشان داده اند بسیاری از نوشیدنی هایی که بر شاخص های فشار، قند یا کلسترول خون اثر دارند، مقدار زیاد این شاخص ها را به حالت طبیعی بر می گردانند و اثر سوء بر افراد سالم ندارند. به هر روی، بهتر است اگر نوعی نوشیدنی را برای نخستین بار امتحان می کنید، آن را به مقدار کم و با احتیاط مصرف کنید تا در صورت بروز عوارض احتمالی، مشکل جدی برایتان پیش نیاید.

بله. بر اساس پژوهش های انجام شده، جذب کاتچین که یک آنتی اکسیدان مهم و مفید در چای است در حالت ناشتا بیشتر انجام می شود.

خیر. بر اساس پژوهش های علمی انجام شده، برای دیدن نتیجه ی مصرف نوشیدنی ها به زمان نیاز دارید. این زمان بسته به شرایط فیزیکی و سطح سلامتی هر فرد متفاوت است. به یاد داشته باشید مصرف حاد این نوشیدنی ها برای سلامتی مضر است. نباید آنها را به طور ناگهانی با دوز بالا مصرف کنید بلکه باید به تدریج و در حد متعادل مصرف شوند تا اثر مفیدی بر بدن داشته باشند. به ویژه افراد سالمند باید مصرف این نوشیدنی ها را با دوز کم شروع کنند و به تدریج مقدار آنها را افزایش دهند تا به حد متعادل برسد. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید باید به مصرف چای یا دمنوش ها ادامه دهید تا شاهد بروز اثر مثبت آنها بر سلامتی تان باشید.

نماینده فروش مجاز به رد درخواست مرجوعی کالا از سوی مصرف کننده نهایی نمی باشد و تصمیم گیری در این رابطه فقط بر عهده مصرف کننده است و شرکت در صورتی که کالا به شکل سالم و مصرف نشده باشد، به نحوی که امکان فروش مجدد آن وجود داشته باشد، خود را ملزم به پذیرش حق انصراف کالا و خدمات وفق مفاد آیین نامه اجرایی مواد 38 و 42 قانون تجارت الکترونیکی می داند.

براساس ماده 38، شروع اعمال حق انصراف به ترتيب زير خواهد بود:

الف) در صورت فروش كالا، از تاريخ تسليم كالا به مصرف كننده و در صورت فروش خدمات، از روز انعقاد.

ب) در هر حال، آغاز اعمال حق انصراف مصرف كننده پس از ارائه اطلاعاتي خواهد بود كه تأمين كننده طبق مواد (33) و (34) اين قانون موظف به ارائه آن است.

مرجوعی کالاهایی که تاریخ مصرف مندرج روی بسته آنها منقضی شده است از سوی شرکت مورد پذیرش نخواهد بود.

تنها کالاهای مندرج در فاکتورهای ثبت شده در بازه سه ماهه منتهی به ثبت تقاضای مرجوعی، مورد پذیرش شرکت خواهد بود.

هزینه های مربوط به بسته بندی و ارسال کالاهای مرجوعی به عهده مرجوع کننده می باشد.

چنانچه کالای مرجوع شده فاقد شرایط لازم برای پذیرش از سوی شرکت باشد، فرآیند مرجوعی متوقف شده و هزینه های بازپس گیری کالای مرجوع شده از انبار شرکت بر عهده مرجوع کننده کالا است.

هر کیسه، حاوی ۲ گرم و هر کیسه ی هرمی حاوی حدود ۳ گرم محصول است.

چای ها و دمنوش ها باید در جای خشک و خنک، دور از اجاق گاز، گرما و نور مستقیم نگهداری شوند. چای باید دور از اکسیژن نگهداری شود تا فرآیند اکسیداسیون در آن انجام نشود. در این فرآیند ویتامین C چای به خصوص چای سبز، سریع تر از کاتچین اکسیده می شود. اکسیده شدن و از بین رفتن ویتامین C و آنتی اکسیدان ها روی رنگ و بوی چای تأثیرگذار است. عامل دیگری که بر تازگی، بو و مزه ی چای اثر می گذارد رطوبت است. به همین دلیل زمانی که چای را در محل مرطوب نگهداری کنید، طعم آن تغییر می کند. پس باید آن را دور از رطوبت و در جای خشک نگهداری کرد.

پاسخ به این سوال به نوع چای و دمنوش بستگی دارد. چای ها و دمنوش هایی که حاوی تکه های میوه هستند مثل چای سنتی همیشه تازه نمی مانند. برای تازه ماندن چای همیشه بسته بندی محصول را در جای خشک، خنک و دور از نور آفتاب نگهداری کنید.

در بخش شناسنامه ی گیاهان، درباره ی رادیکال های آزاد، التهاب و آنتی اکسیدان ها بسیار صحبت شده است. نقش این مواد در بدن چیست؟

رادیکال های آزاد ترکیباتی متشکل از مولکول اکسیژن با الکترون جفت نشده هستند که آنها را عواملی مثل استرس، افزایش سن، مواجهه با پرتوهای فرابنفش و آلودگی هوا به وجود می آورد. این ترکیبات از نظر شیمیایی بسیار واکنش پذیر و درنتیجه ناپایدارند و سبب بروز التهاب می شوند که دلیل اصلی ابتلا به بسیاری زا بیماری ها است. آنتی اکسیدان ها مواد مغذی و مفیدی در غذاها هستند که باعث خنثی کردن رادیکال های آزاد و ارتقاء سطح سلامتی بدن می شوند.

بیشتر چای ها و دمنوش های شرکت فاقد شکر یا کالری هستند. جدول تغذیه ای هر چای در صفحه ی مواد تشکیل دهنده در دسترس است.

عوامل مختلفی مانند درجه حرارت آب و مدت زمان دم کشیدن، محتوای کافئین را تغییر می دهند. اما به طور متوسط در هر ۱۸۰ میلی لیتر، ۴۰ میلی گرم کافئین وجود دارد.

محصولات این شرکت فاقد ترکیباتی مثل گندم، چاودار و جو دو سر بوده و به همین دلیل فاقد گلوتن است.

چای ها و دمنوش های نیوشا فاقد لبنیات (dairy-free) هستند.

کیسه ی دمنوش های هرمی، از الیاف ذرت ساخته شده که به طور کامل تجدیدپذیر هستند. کیسه ی چای ها نیز از الیاف ساخته شده اند.

جنسینگ از کشور کانادا و بخش عمده ای از چای سیاهِ استفاده شده در محصولات نیوشا از بهترین باغ های کشورهای هندوستان و سریلانکا وارد می شوند. سایر دمنوش ها، چای های ترکیبی، ترکیبات، چای سیاه اصیل ایرانی و چای های سبز، محصول داخلی هستند.

اگر پاسخ سوال خود را نیافتید با ما در تماس باشید
ارتباط با ما

در صورتی که پاسخ سوالات شما در مطالب عنوان شده نبود یا از طریق فرم تماس با ما و یا از طریق شما 09032141232 با ما در ارتباط باشید

Add to cart